Pos Marketim - Yazarkasa POS , Yedek Parça, Donanım, Yazılım Güvenlik Sistemleri , Pos Marketim - Yazarkasa POS , Yedek Parça, Donanım, Yazılım Güvenlik Sistemleri , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Pos Marketim - Yazarkasa POS , Yedek Parça, Donanım, Yazılım Güvenlik Sistemleri , Pos Marketim - Yazarkasa POS , Yedek Parça, Donanım, Yazılım Güvenlik Sistemleri , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

 

Hasan Yıldırım Elektronik Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi

Antalya'nın Serik İlçesinde 1988 yılında Profilo Elektronik Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye başlayan firmamız 2000’li yılların başından itibaren Bilgisayar, Yazarkasa ve Güvenlik Sistemleri alanlarında birçok markanın satış,montaj ve teknik servis hizmetini sunarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Gelişen Teknoloji ile beraber hizmet ağımızın büyümesi ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2007 yılında şirketleşerek; Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla 2009 yılında Antalya Merkez sınırlarında ikinci şubemizi hizmete açtık.

Firmamız, İşletmelerinizin Elektronik Ödeme Sistemleri, E-imza, KEP, E-defter, E-fatura, Güvenlik Sistemleri,  Bilgisayar ve Sunucu sistemleri alanında ihtiyaçlara güçlü partnerlerimiz aracılığı ile çözümler sunuyoruz.

Misyonumuz; müşterilerimize en yeni, en uygun, en kolay teknolojik ürünleri sunarak çözüm odağı olmak vemüşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz ise,müşterilerimize sunduğumuz en son teknolojik ürünlerle verimliliklerini artırıp sektörde rekabet avantajı sağlamaktır.